Negabarīta kravu pārvadājumi

Mēs strādājam visā Eirāzijas kontinentā

Mūsu galvenie virzieni ir visas Eiropas Savienības teritorija, Skandināvija, Anglija, Ukraina, Kazahstāna, Uzbekistāna, kā arī Kaukāza valstis, Baltkrievija un Krievija.

Negabarīta kravu transports

Negabarīta kravas ir tādas kravas, kas pilnībā neietilpst transportlīdzeklī jeb to malas ir izvirzītas ārpus transportlīdzekļa – pārsniedz tā gabarītus.

Negabarīta kravas

Negabarīta kravas tiek pārvadātas saskaņā ar atsevišķām prasībām un noteikumiem. To pārvadāšanu regulē vairāki normatīvie dokumenti un ir jāņem vērā laika apstākļi, sezonalitāte, ceļa īpatnības, tiltu un tuneļu izmēri, dzelzceļa pārbrauktuvju esamība, elektrolīnijas un daudzi citi faktori.

Uzzināt cenu

Projektu kravas

Negabarīta kravas tiek pārvadātas ar autotransportu, ja tās nav iespējams transportēt citā, ērtākā un drošākā veidā. Uzņēmums MELON veic negabarīta kravu pārvadājumus, kā arī piegādes pa daļām. Ja klientam nepieciešams, sūtījums tiek pārvadāts ar vairākiem transportlīdzekļiem vienlaikus. Mēs plānojam visus jebkuras sarežģītības maršruta posmus.

Uzzināt cenu

Mūsu priekšrocības

Kravas apdrošināšana

Uzņēmumam MELON ir visi nepieciešamie dokumenti, tostarp ekspeditora CMR apdrošināšana un papildus kravas apdrošināšana līdz 500 000 eiro. Polise nodrošina jūsu kravas apdrošināšanu transportēšanas laikā. Piedāvājam saviem klientiem papildus apdrošināt kravu pret visiem iespējamiem riskiem.

Dažādi pārvadājumu veidi

Piegādājam pilnās un saliktās kravas "no durvīm līdz durvīm" ar sauszemes, jūras un gaisa transportu. Pārvadājam negabarīta kravas, bīstamās kravas (ADR) un kravas ar temperatūras kontroli. Plānojam visus piegādes posmus, noformējam nepieciešamos dokumentus, sadarbojamies ar muitu un Eiropas noliktavām.

Vairāk nekā 20 gadu pieredze

Uzņēmums MELON pakalpojumu tirgū darbojas kopš 2016. gada, bet tam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze kravu pārvadājumu nozarē. Pirmkārt, izvēlēsimies Jūsu pārvadājumam atbilstošu transportu, īsāko un izdevīgāko maršrutu. Mūsu pieredzējušie speciālisti atrisinās jebkuru problēmu, kas radusies kravas maršrutā.

Atbalsts 24/7

Mūsu menedžeri sniedz aktuālo informāciju par transportu katru rītu visā transportēšanas laikā līdz galamērķim. Viņi atrisina visas ceļā radušās problēmas un vienmēr uztur kontaktus ar klientu.

Organizācijas LAFF biedrs

Kopš 2018. gada MELON ir Latvijas Nacionālās kravas ekspeditoru un loģistikas asociācijas (LAFF) biedrs. Tā ir organizācija, kas apvieno Latvijas ekspeditorus un muitas noliktavu īpašniekus, lai veicinātu ar starptautisko kravu pārvadājumu organizēšanu saistīto pakalpojumu attīstību. Mēs labprāt kļūsim par jūsu uzticamo partneri kravu pārvadājumos!

Mēs piedāvājam

d

Autotransports

Mūsu autoparkā ir vairāk nekā 20 veidu transportlīdzekļi. Mēs palīdzēsim jums piegādāt jūsu kravu bez papildu izmaksām.

d

Jūras pārvadājumi

Veicam konteineru pārvadājumus pa jūru no jebkuras vietas pasaulē visos virzienos.

d

Aviopārvadājumi

Piegādājam kravas no lidostas kravu termināļa līdz klienta durvīm.

Gadus pārvadājumos
KM mēnesī
Kravu tonnas
Apmierināto klientu

Mūsu darbinieki

Artūrs Savickis
+371 23301163
[email protected]
Transporta menedžeris
Intermodālie pārvadājumi Eiropā un NVS valstīs

Aleksandrs Berezjuks
+371 27583629
[email protected]
Transporta menedžeris
Baltijas valstis & Skandināvijas departaments

Jānis Miltovičs
+371 29999056
[email protected]
Uzņēmuma vadītājs
Eiropa un NVS valstis

Rita Bakuze
+371 27701303
[email protected]
Transporta menedžeris
Multimodālie pārvadājumi Eiropā un NVS valstīs

Skolas iela 21, Rīga

Discover

Kravas cenas piedāvājuma pieprasījums

Iekļaujiet informāciju par kravas izmēriem vai papildus specifisku informāciju, kas paātrinās cenas piedāvājuma sagatavošanu.