Privātuma politika

Spēkā stāšanās datums: 01.08.2023

SIA Melon mēs ievērojam augstus privātuma aizsardzības standartus un esam apņēmušies nodrošināt mūsu lietotāju personiskās informācijas drošību. Šajā privātuma politikā ir aprakstīts, kā mēs apkopojam, izmantojam, kopīgojam un aizsargājam informāciju, ko sniedzat, kad apmeklējat vai izmantojat mūsu vietni melonlogistics.lv (“Vietne”) vai mijiedarbojaties ar mūsu pakalpojumiem.

Personiskās informācijas vākšana
Mēs varam vākt personas informāciju, kad jūs brīvprātīgi to mums sniedzat, reģistrējoties Vietnē, aizpildot veidlapas, iesniedzot pieprasījumus vai sazinoties ar mums pa e-pastu vai citiem saziņas līdzekļiem. Personiskā informācija var ietvert jūsu vārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un citu informāciju, kas nepieciešama mūsu pakalpojumu sniegšanai.

Sniegtās informācijas izmantošana
Mēs izmantojam jūsu sniegto personas informāciju, lai apstrādātu jūsu pieprasījumus, sniegtu jums pakalpojumus, uzlabotu mūsu vietni un nodrošinātu jums vislabāko pieredzi ar mūsu uzņēmumu. Mēs varam arī izmantot jūsu informāciju, lai sazinātos ar jums, piemēram, lai sniegtu jaunumus par mūsu pakalpojumiem vai nosūtītu jums mārketinga materiālus, ja esat devis piekrišanu to saņemšanai.

Informācijas izpaušana trešajām personām
Mēs nepārdodam, neapmainām un nenododam jūsu personisko informāciju trešajām personām bez jūsu piekrišanas, izņemot gadījumus, kad to pieprasa likums vai kā noteikts šajā privātuma politikā. Mēs varam izpaust informāciju trešajām pusēm, kas palīdz mums apstrādāt informāciju vai sniegt jums pakalpojumus, taču tikai tiktāl, cik tas ir nepieciešams šo uzdevumu veikšanai. Mēs varam arī izpaust informāciju, ja tas ir nepieciešams, lai ievērotu likumu vai aizsargātu savas tiesības un intereses.

Informācijas drošība
Mēs veicam visus nepieciešamos pasākumus, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju no nesankcionētas piekļuves, izmantošanas vai izpaušanas. Mēs piemērojam atbilstošus tehniskos un organizatoriskos drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu datus no nozaudēšanas, zādzības un nesankcionētas piekļuves.

Saites uz citām vietnēm
Mūsu vietne var saturēt saites uz citām vietnēm, kuras var izmantot mūsu pakalpojumi, vai uz trešajām pusēm. Mēs neesam atbildīgi par šo vietņu saturu vai privātuma praksi. Mēs iesakām izlasīt šo vietņu privātuma politikas, pirms sniedzat tām savu personisko informāciju.

Jūsu tiesības un kontrole pār informāciju
Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi mūsu rīcībā esošajai personas informācijai, labošanu, atjaunināšanu vai dzēšanu. Varat arī atteikties no mūsu uzņēmuma informatīvo izdevumu vai saziņas saņemšanas, sazinoties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju.

Privātuma politikas izmaiņas
Mēs laiku pa laikam varam veikt izmaiņas mūsu privātuma politikā. Visas izmaiņas tiks publicētas Vietnē, un jaunā privātuma politikas versija stāsies spēkā no tās publicēšanas brīža. Mēs iesakām periodiski pārbaudīt privātuma politikas jaunāko versiju.

Kontakti
Ja jums ir kādi jautājumi, komentāri vai jautājumi par mūsu privātuma politiku vai jūsu personas informācijas apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot šādu kontaktinformāciju:

[email protected]

Mēs ceram, ka mūsu privātuma politika ir palīdzējusi jums saprast, kā mēs apkopojam, izmantojam un aizsargājam jūsu personisko informāciju, lietojot vietni melonlogistics.lv.